با بعضی از حیوانات مثل زباله برخورد می‌شود

ارگان‌ها و سازمان‌های بسیاری در سراسر جهان هستند که از حقوق حیوانات دفاع می‌کنند و کمک‌های مردمی را برای آنها جمع کرده و بواسطه اندوخته خود، شرایطی ایجاد می‌کنند که حیوانات بتوانند در شرایط بهتری به زندگی خود ادامه دهند. .T.I.R هم از سازمان‌هایی است که در این زمینه قدم برداشته و برای بهبود وضعیت زندگی حیوانات به فعالیت می‌پردازد. در ادامه به بررسی یکی از کمپین‌های تبلیغاتی این سازمان می‌پردازیم که ایده خوبی به همراه دارد.

 

این کمپین تبلیغات چاپی، به صورت رایگان و تحت عنوان یک فعالیت مسئولیت اجتماعی توسط آژانس سوییسی راف لانز انجام شده است و ایده آن از رفتار بد با حیوانات گرفته شده که معمولا توام با آزار است. شعار این کمپین، با بعضی از حیوانات مثل زباله برخورد می‌شود هست که سعی دارد احساسات مخاطب را هدف بگیرد و آنها را تحت تاثیر قرار دهد.

tir-animals-like-garbage-02_aotw

جالب اینجاست که هدف نهایی این کمپین که آثار چاپی آن در مجلات و روزنامه‌ها دیده می‌شود، این است که افراد را به فضای آنلاین کشانده و از آنها کمک مالی دریافت کند.

در جلوه بصری این کمپین تبلیغاتی، شاهد حیواناتی هستیم که به گونه‌ای نمایش داده شده‌اند که هر شخصی با آنها ارتباط برقرار می‌کند و ممکن است که در گوشی خود به سایت این سازمان سر بزند و حتی تصمیم به کمک‌رسانی بگیرد.

tir-animals-like-garbage-03_aotw

در آخر می‌توان گفت که طراحی و اجرای چنین کمپین‌هایی، شدیدا روی دید مشتریان آژنس‌های تبلیغاتی تاثیر می‌گذارد و از سوی دیگر، کمک می‌کند که یک دستاورد ارزشمند در راستای وضعیت بهتر دنیا، برای هم آژانس تبلیغاتی و هم سازمان T.I.R. بدست آید.

start campaign

کسب‌و‌کار خود را در فضای آنلاین گسترش دهید...

راه‌کارهای ای‎نتورک برای رشد کسب‌وکار شما

بیشتر بدانید

1 دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *