بازسازی برند کیت کت و کسب درآمد ۱۱ میلیون دلاری

kit-kat-mail

کیت کت به جای جنگ با برندهای دیگر در فضای به شدت رقابتی این حوزه، راهی جدید برای بازسازی برند و بهبود وضعیت خود پیدا کرد. در ژاپن، کیت کت (Kit Kat) با عنوان “Kitto Katsu” خوانده می‌شود که به معنیِ “پیروزیِ قطعی” است. بنابراین استفاده از این عبارت در زمانه‌ای که مردم به شدت تحت فشار زندگی قرار دارند، می‌تواند بسیار امیدوار کننده باشد.

نمونه موردی

کمپانی کیت کت اینگونه می‌اندیشید که ارسال پیام‌هایی به صورت دست‌نوشته بر بسته‌های شکلات کیت کت به دانش آموزانی که درگیر امتحانات نهایی خود هستند، می‌تواند حس بسیار خوشایندی را در آن‌ها به وجود آورد؛ که می‌تواند یادآور چنین مفهومی باشد که “قطعا در امتحانات‌تان پیروز و موفق خواهید شد.”

آن‌ها ادارات پست را هدف قرار دادند که اکثرا مردم از آن می‌توانند برای ارسال نامه‌هایشان به یکدیگر مورد استفاده قرار دهند. شبانه، نامه‌های کیت کتی(!) به ۲۲ هزار اداره پست در ژاپن تحویل داده شد و شما می‌توانستید با مراجعه به ادارات پست، این شکلات‌های کیت کت را خریداری کرده، بر روی آن، پیام مورد نظر خود را نوشته و از همانجا، آن را برای دوستانتان ارسال کنید.

این احساس خوشایندی که توسط پیام روحیه‌بخش کیت کت (که البته با طعم بسیار خوشمزه آن نیز همراه بود) به سرعت جای خود را در میان مردم ژاپن باز کرد و باعث شد پای نامه کیت کت (Kit Kat mail) به مکان‌های دیگر نیز رسیده و با استفاده از همین شعار الهام‌بخش، در فروشگاه‌ها و مکان‌های دیگر نیز فروش خوبی را شاهد باشد.

نتیجه

این پیام و در اصل، نامه کیت کت، یک موفقیت بزرگ به شمار می‌رفت و توانست ۱۱ میلیون دلار برای این کمپانی درآمد کسب کند. نامه کیت کت هم اکنون یک محصول موفق و ثابت در ژاپن به شمار می‌آید. با ادامه روندِ ارسال این شکلات‌های خوشمزه به همراه شعار روحیه‌بخشِ آن، علی‌الخصوص در دوران امتحانات دانش‌آموزان، نامه کیت کت توانست به سمبلی برای خوش‌شانسی و اقبال بلند تبدیل شود.

start campaign

کسب‌و‌کار خود را در فضای آنلاین گسترش دهید...

راه‌کارهای ای‎نتورک برای رشد کسب‌وکار شما

بیشتر بدانید

5 دیدگاه

  1. Pingback: بازسازی برند کیت کت و کسب درآمد ۱۱ میلیون دلاری - کارآفرین نیوز

  2. Pingback: کسب پول یک میلیون دلاری | درامد ملیونی

  3. Pingback: کسب درآمد از پست ثابت | درامد ملیونی

  4. Pingback: کسب درآمد پست ثابت | درامد ملیونی

  5. Pingback: کسب درآمد دلاری | درامد ملیونی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *