یلدای ای‌نتورک با ایده‌ای برای افزایش تعامل

طولانی‌ترین شب سال که همه آن را تحت عنوان یلدا می‌شناسیم، یکی از رویدادهای مهم در کشور ایران است که اکثر کسب‌وکارهای B2B و B2C برای آن برنامه‌ریزی می‌کنند و هر ساله کمپین‌های بسیاری با موضوع این شب مهم طراحی و اجرا می‌شود که به خاطر جو خوب بازار و شرایط حاکم بر این موقعیت، اکثر این کمپین‌ها نیز نتایج مثبتی دربر دارند. ای‌نتورک هم از کسب‌وکارهایی است که هر ساله برای یلدا نیز کمپینی برنامه‌ریزی و اجرا می‌کند. در ادامه سراغ معرفی و بررسی اجمالی این کمپین می‌رویم که در روز دو روز آخر ماه آذر اجرا خواهد شد:

همان طور که قبلا گفتیم، یلدا یکی از مهمترین رویدادهای داخل کشور است که کسب‌وکارهای بسیاری برای آن نیز برنامه‌ریزی مشخصی دارند و سعی دارند در این فرصت خوب، ارتباطی قوی‌ای با مشتریان خود ایجاد کنند. ای‌نتورک هم در برنامه شب یلدای خود را با همین اصل طراحی کرده و اجرا خواهد کرد.

ای‌نتورک در دو روز ۲۹ و ۳۰ آذرماه امسال، برای مخاطبان خود یک بازی هیجان‌انگیز، همراه با جوایزی در جهت رشد بهتر کسب‌وکار آنها نیز تدارک دیده است که همین دلیل سبب ایجاد رابطه‌ای قوی‌تر می‌شود.

جوایز این بازی عبارت‌اند از:

– جوایز درصدی تخفیف اعتبار ای‌نتورک (به ازای هر مقدار شارژ کمپین، از ۲۰ تا ۳۰ درصد اضافه شارژ دریافت کنید)

– جوایز درصدی شگفت‌انگیز (به ازای هر مقدار شارژ کمپین، ۲ تا ۳ برابر مقدار شارژ هدیه بگیرید)

– جوایزی از همکاران ای‌نتورک (کد تخفیف‌هایی از سایت‌چکاپ، کاموا و …)

– جوایز یک میلیونی (یک میلیون اعتبار تبلیغات در ای‌نتورک)

همچنین به قید قرعه از بین تمامی شرکت‌کنندگان، به ۵ نفر، ۵۰۰ هزارتومان اعتبار تبلیغات در ای‌نتورک تعلق خواهد گرفت.

این بازی از ساعت ۹ صبح دوشنبه، مورخ ۲۹ آذر شروع و تا پایان ۳۰ آذر ادامه خواهد داشت. همچنین علاقمندان می‌توانند با ثبت ایمیل خود در صفحه مختص به این بازی، چند روز قبل و به محض شروع بازی نیز از آن با خبر شوید.

start campaign

کسب‌و‌کار خود را در فضای آنلاین گسترش دهید...

راه‌کارهای ای‎نتورک برای رشد کسب‌وکار شما

بیشتر بدانید

1 دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *